Pozew zbiorowy UNWW także dla kredytów złotówkowych

Dla osób zainteresowanych pozwem zbiorowym dotyczącym Ubezpieczenia Niskiego Wkładu Własnego, a mających jednocześnie kredyt w złotówkach ciekawa informacja – pozew prowadzony aktualnie przez Kancelarię Drzewiecki, Tomaszek i Wspólnicy obejmuje wszystkie kredyty udzielone przez Bank Millennium SA, niezależnie od waluty w jakiej zostały udzielone.

Jak wiadomo problem UNWW dotyczy głównie kredytów indeksowanych lub denominowanych do CHF, ale jeżeli kogoś z kredytem w PLN gnębi ten problem, to warto zasięgnąć informacji w Kancelarii.

Jeśli macie Państwo wśród znajomych osoby z kredytem w PLN, to myślę że warto ich zainteresować.

Komentarz

  1. Damian Haftkiewicz

    Witam serdecznie, mam pytanie. Otrzymaliśmy od Banku Millenium propozycję rozbicia kwoty kolejnej już opłaty UNWW na raty. Zastanawiam się, czy pójście na taki układ nie spowoduje zablokowania możliwości dołączenia do pozwu w tej sprawie.
    Moje podejrzenia co do intencji tej propozycji od banku wzbudza fakt, że szacunkowa kwota wynosi 5051 PLN, natomiast oni proponują rozbicie na 36 rat x 116,93 zł (szacunkowo), co daje kwotę o około 800 zł niższą. Zwykle za rozbicie kosztów ubezpieczenia na raty ponosi się dodatkową opłatę (tak było np. przy ubezpieczeniu samochodu przez leasingodawcę) i wychodzi drożej, a nie taniej.
    Docenię każda wskazówkę w tej kwestii.
    Decyzję co do tego, czy płacimy 5 tys., od razu, czy raczej w ratach mamy podjąć do 20.01. Mamy więc mało czasu. Nie ukrywam, że opcja w ratach mi pasuje, ale wolę nie zablokować sobie możliwości działań.

Skomentuj

Strona używa plików cookie. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki. [ więcej ]