Otwarcie forum i kolejne 125 osób w pozwie

Dzisiaj, 31. marca 2014 r., około godziny 16:00 wystartuje forum dedykowane uczestnikom pozwu, na stronach Kancelarii DTW.
Dostęp do forum będzie możliwy dla osób, które: odesłały do Kancelarii podpisaną umowę o świadczenie usług prawnych w oryginale (wersja papierowa) i uiściły pierwszą wpłatę na poczet wynagrodzenia oraz kosztów, tj. 500,00 PLN brutto.
Więcej informacji na tej stronie.

Do dnia dzisiejszego mamy 837 podpisanych i opłaconych umów.
Do Kancelarii nadal napływają, w dużej liczbie, podpisane umowy które są stale weryfikowane, więc… zdążamy do 1000 uczestników pozwu, przed jego złożeniem w sądzie! A po złożeniu i ogłoszeniach publicznych będzie nas o wiele więcej.

Komentarz

 1. roy

  WALCZMY Z BANKSTERAMI!!
  31.03.2014 (IAR) – W największych szwajcarskich bankach mogło dojść do zmowy. Tak uważa szwajcarski urząd antymonopolowy Competition Commission (COMCO), który wszczął śledztwo. Podejrzenia dotyczą 8 banków, między innymi korporacji UBS i Credit Suisse.
  Urząd napisał w oświadczeniu, że istnieją uzasadnione przesłanki świadczące o tym, że banki porozumiewały się w sprawie kursów walut. Miały wpływać na nie przez operacje finansowe. Dodano, że ewentualne manipulacje mogły skutkować zmianami cen najważniejszych walut. Banki są też podejrzewane o wymianę wrażliwych danych.

  Od zarzutów odciął się Credit Suisse, twierdząc, że są nie na miejscu. Bank zapewnił jednak, że będzie współpracował z kontrolerami. ZKB również o tym zapewnił, a UBS w sprawie śledztwa odmówił komentarza.

  Informacyjna Agencja Radiowa (IAR)/bloomberg

Skomentuj

Strona używa plików cookie. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki. [ więcej ]