Kolejny projekt ustawy ogłoszony przez Kancelarię Prezydenta

hmmm… nie bardzo wiem co napisać o tym projekcie.

Może wystarczy powiedzieć, że akcje banków zaangażowanych w kredyty pseudowalutowe, po konferencji prasowej przedstawiającej założenia projektu, wzrosły o kilkanaście procent.

Projekt jest… napisany jakby pod dyktando lobby bankowego. Zakładany jest zwrot tylko części spread-u. A i to pod pewnymi warunkami.

Chyba bez sensu pisać co sobie „eksperci prezydenta” wymyślili.
Jeśli ktoś chce to może się zapoznać z założeniami projektu lub z całym projektem ustawy.

3 komentarze

 1. ch_franek

  Witam Panie Piotrze poproszę o szerszy komentarz ,do tego projektu Pana Szanownego Prezydenta , może dla wielu z nas on -ten projekt jest niezrozumiały ,bo dla mnie do końca na pewno , czy wytrącono nam jakieś argumenty do pozwu zbiorowego , proszę ewentulanie o odpowiedź na ch_franek@gazeta.pl.
  Proszę zainteresowaną kancelarię o kontakt do mnie na maila powyżej.
  Pozdrawiam wszystkich oszukanych przez Prezydenta , głosowaliśmy na niego na DOBRE ZMIANY ! nie widzę ich.

 2. piotrwk (Autor)

  Teoretycznie ustawa ma nie mieć wpływu na sprawy sądowe, ale co sobie sejm czy senat do tego wymyśli tego się nie dowiemy, póki czego nie zaproponują.
  Odnośnie mojego komentarza – raczej nie ma sensu się rozpisywać. Wystarczy przeczytać dowolny wpisy na stronach bardziej przyjaznych frankowiczom niż lobby bankowemu.

 3. ch_franek

  Dziękuję pozdrawiam trzymajmy się

Skomentuj

Strona używa plików cookie. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki. [ więcej ]