Coraz mniej czasu na uczestnictwo w pozwie na preferencyjnych warunkach

Zgłoszenia nowych kredytobiorców hipotecznych zadłużonych w Banku Millennium nadal napływają do Kancelarii DTW.
Jednak czas w którym obowiązują preferencyjne warunki finansowe – opłata dla Kancelarii w kwocie 500zł, podzielonej na dwie części – kończy się w dniu złożenia pozwu w sądzie.
Pozew powinien być gotowy 9 maja 2014r. i to jest ostateczny termin zgłaszania się do pozwu na w/w warunkach.

Podpisanie umowy z Kancelarią i złożenie oświadczenia wymaga pewnego czasu.
Jeżeli komuś nie uda się zawrzeć umowy i złożyć oświadczenia o przystąpieniu do Grupy do dnia złożenia pozwu, wtedy jego udział w pozwie jest nadal możliwy, ale wynagrodzenie Kancelarii wzrasta dwukrotnie.

4 komentarze

 1. Izabela Wojtczak

  Witam Użytkowników forum,

  Mój kredyt został zaciągnięty w Banku Millennium w 2007. Wzięłam kredyt na kwotę blisko pół miliona aby kupić nieruchomość w Kielcach. Spłaciłam około 300 tysięcy natomiast zostało mi jeszcze ponad 600 tysięcy do zapłacenia. Sprawę oddałam do kancelarii, która wystosowała już odpowiednie kilku stronicowe pismo do Banku celem podjęcia negocjacji m.in. powołując się na klauzule niedozwolone. Dzisiaj został mi przesłany skan odpowiedzi od Banku przez moją kancelarię i jestem dobrej myśli, jednakże chcę więcej niż to co zaproponował mi bank i wnosimy pozew do Sądu.

  Jeżeli kogoś interesuje bliżej moja sprawa zachęcam do kontaktu:

  wojtczak.izabela@wp.pl

 2. Ewa Baszak

  Witam, zgłosiłam chęć przystąpienia do pozwu zbiorowego (przesłałam skan umowy kredytowej i uiściłam opłatę), chciałabym jednakże podpisać umowę i oświadczenie, pełnomocnictwo dla kancelari itd. Dotychczas z kancelarii nic mi nie przesłano (po telefonie, Pani z kancelarii grzecznie odpowiedziała, że mają dużo e-maili i postara się bym szybko otrzymałą informację zwrotną). Po dwóch dniach oczekiwania (4 od dokonania wpłaty) chciałabym wydrukować i wypełnić umowę oraz pozostałe papiery i przesłać cały pakiet dokumentów – niestety nie mogę nigdzie na stronie ich znaleźć. Pewna jestem, że je widziałam, lecz teraz szukam, szukam i nic. Proszę albo o ich przesłanie, albo o wskazanie gdzie ich szukać.

  1. piotrwk (Autor)

   Proszę nękać Kancelarię. Mają wprawdzie ostatnie dni przed przedstawieniem nam pozwu, ale jak wiem procesują nowe umowy. Jeśli wysłała im Pani swój skan, to jest już Pani zakwalifikowana jako członek pozwu. O ile oczywiście umowa się nadaje.

   1. mapas

    Witam, dzwonilem dzis /08.05/ do kancelarii i uzyskałem potwierdzenie 100%, ze wyslanie zgloszenia /mailowego: dane + skan/ do 09.05 bedzie skutkowalo przystapieniem do pozwu w „cenie” 500 PLN – nawet jesli podpisana umowe odeslemy po termini… uczciwe podejscie :)

Skomentuj

Strona używa plików cookie. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki. [ więcej ]