Informacje z warszawskiej kancelarii

Skontaktowałem się z prawnikami z warszawskiej kancelarii Wierzbowski Eversheds.

Kancelaria ta ma już doświadczenie w sprawach prowadzonych przeciwko bankom – min. obecnie prowadzą proces przeciwko BRE Bankowi w sprawie tzw. „starego portfela” dla ponad tysiąca osób.

Nieco wcześniej, 10 czerwca, na spotkanie do kancelarii udały się trzy osoby zainteresowane naszą sprawą. Niestety raport z tego spotkania, na prośbę kancelarii, nie powinien być publikowany.

Po rozmowie telefonicznej otrzymałem informację, że kancelaria jest zainteresowana procesem, ale zanim będzie można cokolwiek ogłosić publicznie, powinno się do nich zgłosić minimum 10 osób, deklarujących swój udział w procesie.
W związku z tym wyznaczono kolejne spotkanie na piątek 5 lipca 2013 w Warszawie, o godzinie 17:30, w siedzibie Kancelarii Wierzbowski Eversheds przy ulicy Jasnej 14/16a.(budynek, w którym znajduje się Biuro Informacyjne Parlamentu Europejskiego).

Osoby zainteresowane spotkaniem i przystąpieniem do procesu są proszone o dostarczenie kancelarii umów wraz ze wszystkimi aneksami, aby można było zweryfikować czy nic nie stoi na przeszkodzie udziałowi w procesie.
Dokumenty można przekazać osobiście w kancelarii, przesłać na jej adres, albo przesyłać skany. Zainteresowanych proszę o kontakt ze mną. Podam kroki postępowania.

Analiza umów i aneksów jest bezpłatna.

 

Poniżej list, który przesłał mi adwokat Iwo Gabrysiak z kancelarii:

Szanowny Panie

Odpowiadając na pana e-mail pragnę potwierdzić gotowość spotkania z potencjalnymi uczestnikami postępowania grupowego w przyszłym ewentualnym sporze z jednym z Banków na gruncie umów kredytowych waloryzowanych kursem franka szwajcarskiego.
Spotkanie odbędzie się 5 lipca o godzinie 17:30 w siedzibie naszej kancelarii w Warszawie przy ulicy Jasnej 14/16a.
W ramach spotkania, będziemy chcieli zaproponować zasady ewentualnej współpracy i świadczenia na rzecz członków grupy pomocy prawnej w ich potencjalnym sporze z Bankiem.
Będziemy też chcieli odebrać od potencjalnych członków grupy oświadczenia dotyczące ich danych osobowych oraz zebrać kopie dokumentów w szczególności kopie umów oraz korespondencji reklamacyjnej z Bankiem.
Udział w spotkaniu nie wiąże się z żadnymi kosztami dla jego uczestników.

z poważaniem
Iwo Gabrysiak
Adwokat/Partner
Wierzbowski Eversheds Sp.k.
ul. Jasna 14/16a
00-041 Warszawa

Strona używa plików cookie. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki. [ więcej ]